zaloguj się   |
RSS

dziewiąte rozdanie

24.05.br. odbyło się przedostatnie rozdanie "lipnickiej baśki".

Pierwsze miejsca wywalczyli: Sylwester Gliniecki z Miastka - 264 pkt. przy stoliku, Tomasz Prądzyński z Lipnicy - 249 pkt., Paweł Kłopotek z Kramarzyn - 232 pkt. Klasyfikacja generalna w czołówce przed ostatnim turniejem przedstawia się następująco: I miejsce Marek Zieliński z Osusznicy - 176 pkt., II miejsce Andrzej Pruski z Kiedrowic - 160 pkt., III miejsce Stanisław Gierszewski z Lipnicy - 145 pkt. Jeszcze wszystko może się zmienić po uzyskaniu wyników z ostatniego turnieju.

W komunikacie z poprzedniego kwietniowego rozdania wdarł się błąd. Omyłkowo nie została uwzględniona w czołówce Krystyna Szulc z Kiedrowic. Zajęła wówczas II miejsce. Za pomyłkę bardzo przepraszam. W klasyfikacji indywidualnej oraz generalnej w wyniku błędu nie zaszły istotne zmiany.

Na ostatnie finałowe rozdanie oraz wręczenie pucharów i nagród zapraszam 21 czerwca br. na godz. 18:00.