ZKP Lipnica
zaloguj się   |   
RSS

rozdanie piąte - VI edycja

Już w nowym 2012 roku, na styczniowe spotkanie gry w baśkę, zgłosiło się 25 uczestników. Najlepszy wynik przy stoliku osiągnął Józef Janta Lipinski z Borzyszkowych uzyskując rezultat 206 pkt. Drugą lokatę zajął Jacek Prądzyński z Lipnicy z 179 pkt. Kolejne miejsce na podium wywalczył Andrzej Pruski z Kiedrowic z 160 pkt.

Klasyfikacja generalna w nowym roku nie zmieniła się istotnie. Nadal trzy pierwsze miejsca zajmują poprzedni faworyci, kolejno:
1. Tadeusz Warsiński - 98 pkt.,
2. Paweł Kłopotek - 98 pkt. (obaj z Kramarzyn),
3. Mieczysław Hinc z Lipnicy - 96 pkt.
Spadek z czwartego i piątego miejsca zanotowali Franciszek Cichosz i Stanisław Depka Prondzinski. Ich miejsca zajęli: Jacek Prądzyński z Lipnicy - 86 pkt. i Zenon Gliniecki z Chojnic - 85 pkt.

Kolejne spotkanie na które zapraszam 27 lutego br.

Andrzej Lemańczyk

Klasyfikacja po piątym rozdaniu:

Sprostowanie
W wyniku błędu popełnionego w tabeli w poprzednim rozdaniu 23 stycznia br. (zamiast ujemnych punktów zostały policzone punkty dodatnie zawodnikowi Jackowi Prądzyńskiemu z Lipnicy) właściwa kolejność miejsc tego etapu to: 1. Józef Janta Lipinski z Borzyszkowych, 2. Andrzej Pruski z Kiedrowic, 3. Marek Zieliński z Osusznicy.
Klasyfikacja generalna po styczniowym turnieju wyglądała następująco: 1. śp. Paweł Kłopotek z Kramarzyn - 99 pkt. (nieodżałowany nasz kolega odszedł jako lider turnieju), 2. Tadeusz Warsiński z Kramarzyn - 98 pkt., 3. Mieczysław Hinc z Lipnicy - 97 pkt.
Za zaistniały błąd przepraszam wszystkich zawodników.